Rudý ještěr má svůj Maják. Aneb cirkus žije.

4. září 2005 v 15:16 |  Domácí
Vysílání komunistického rádia je veselé a hořké zároveň.

Je to již pár dnů co rudý ještěr znovu vystrčil tykadla. Tentokrát se snaží přimět občany k poslechu svého rádia. Už je to tak... KSČM má své rádio. Maják do jiné budoucnosti, jak zní jeho motto. Na úvodní stránce slibují, že Haló Futura odhalí úskalí v moři informací a odhalí cestu k sociálně spravedlivější společnosti. Vedoucí rádia jasně prohlásil, že jsou to oni kdo stráží Maják.
Jak je zvykem komunistů volí vždy co nejvíce surrealistickou vizi ať už v neustálém blábolení o spravedlnosti nebo právě v názvech. Futura = budoucnost. No není to zábava tihle komunisté. Zrovna s nimi do budoucnosti. Jenže v jejich případě v tomhle surrealistickém pojetí chybí právě trocha té skutečnosti. Neboť surrealismus je spojením skutečnosti a představ. Význam surrealismu je snad pravdivý pouze v případě, že ve dnech kdy se jedná o zákazu komunismu, Oni spustí své rádio. Zřejmě vrozený cit pro "umění".
To že na stanici "Haló Futura" uslyšíme to co jinde ztěžka, dokázalo už samotné zahájení. Kde jinde si můžete poslechnout "Zasadili jsme čerešenku". Aby bylo hned na začátku jasno, hned poté vystoupila bolševická zoombie z nejpovolanějších. A to sám V.I.Lenin. Alexandrovci odzpívali "Svatou válku" a soudruh Grebeníček poskytl rozhovor. Celkem vyvážený začátek. Co myslíte? V pozdějších dnech jsem na ukázku naladil podruhé a burácející dechovka mi málem strhla repro. Trochu jsem z toho ucítil závan vesnických ampliónů a sobotních dobrovolných směn.
Vedoucí rádia ještě dodává, že ve zprávách se budou věnovat také Vietnamu, Kubě a Číně. Co dodat? Hlavně, že máme "objektivní" zpravodajství na dosah ruky. Takže skalní komunisté se mohou radovat. Po posledním pohrobkovi rudého tisku (Haló noviny) mají dokonce vlastní vysílání. Poděkujme poslancům za to, že kromě zákazu Komunistické strany dále umožňují těmhle loutkám spolupůsobit na voliče.
Pevně věřím, že volič, který má skutečný rozum a nežije ve světě snů, si dokáže sám vytvořit názor bez toho,aby mu přitom na cestu svítil nějaký falešný maják.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 já | 28. září 2005 v 12:27 | Reagovat

Právě , že mám rozum, budu volit Komunisty. Předstasv si, kdyby vyhrála ODS. V Česku by zavládla ještě větší bída než je ted. ODS chce vyhánět lidi z práce, z jejich domovů. Co nejvíc špíny ( to je podle ODS člověk ) vymře, tím se bude méně platit na důchod. Do důchodu v sedmdesáti letech. Už tedko voloči ODS kteří šéfují ve firmách, odmítají zaměstnat člověka nad 40 let. A nakonec je uplně jasné, že ODS chce prodat Republiku Němcům. Ajajaj to by Hitler nakonec vyhrál.

2 Lomikar Lomikar | 28. září 2005 v 13:48 | Reagovat

Vážený autore, váš článek je pouze snůška blábolů, bez reálného podkladu. Dejte nějakou jinou, ale rozumnou alternativu k tomu, když zavrhujete komunisty.

3 Občan Občan | 2. října 2005 v 20:11 | Reagovat

Tak za prvé. Že nevolím komunisty neznamená, že jsem pro ODS!

A k druhému komentáři: Vážený Lomikare podklady jsou více než reálné. Jde o holou skutečnost a to že ke skutečnosti je přidán nějaký ten osobní pohled je pouze za účelem trochu článek oživit. Blog není jen snůška faktických poznámek přečtených v tisku. Pokud budu chtít holá fakta koupím si noviny.

4 gould gould | E-mail | 29. října 2005 v 21:34 | Reagovat

aku ma webovu adresu radio majak?

dik

5 trochu realismu trochu realismu | 7. listopadu 2005 v 21:35 | Reagovat

Jeden maják nedělá den a komunisti měli být postaveni mimo zákon už od 89 tého ( ti bývalí co jsou nyní v ODS, ČSSD, US a příslušníci STB a KGB  kteří zdárně působí dalších ,,politických stranách,, také). To by tu hadrovou revoluci (jak říká jeden můj kamarád - manuelně pracující dělník), ale nesměli provádět komači ve spolupráci s celou tou stbáckou bandou. Proto lidi neví koho mají volit, protože je to jedna pakáž. Proto není ani na místě poznámka, že ODS chce prodat republiku němcům. Pokud čtu dobře datum příspěvku, tak přispěvatel buďto zaspal dobu nebo pobýval někde mimo, hodně dlouhou dobu, protože němcům už není prodávat co. Vždyť poslední konečný prodej se uskutečnil převodem ČS,a.s. do vlastnictví ERSTE - přesněji do vlastnictví Deutche Bank, která Erste vlastní. Jinak přeji mnoho úspěchů při provozování tohoto Blogu. S pozdravem a hezký den.

6 Lukas99 Lukas99 | E-mail | 1. prosince 2005 v 20:36 | Reagovat

Člověk mladší 30 let a volí komunisty je hloupý ( blbec ) . Člověk starší 30ti let a volí komunisty nemá srdce !

7 Dann Dann | 20. srpna 2006 v 16:19 | Reagovat

Lukaši 99. Co ti dává právo nazývat mě blbcem???!!!

Jediný blbec si tu ty!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama