Rebelie nebo skutečnost?

21. srpna 2005 v 10:12 |  Domácí
Komunistům se nelíbí projekt "Tričkem proti Komunismu".


Po zhodnocení výsledků a rozjetí výroby a distribuce "Triček proti komunismu" nezůstalo jediné komunistické oko suché. Okamžitě vzešla námitka na nelegálnost celého projektu. Komunisté si stěžují, že podobné akce především "kazí" představy mladých lidí o minulosti. Očerňují bývalý režim a vytrhávají souvislosti. Jejich představa o mladých lidech, kteří již nezažili doby jejich "slávy" a tudíž jediným důvodem k propagaci tohoto projektu je jakási forma rebelie a touha být In, je tažením posledního dechu. Co mají na mysli tou rebelií? Není snad správné vyjádřit svůj postoj veřejně?! A co vlastně chtějí komunisté ospravedlňovat? Stačí se zúčastnit některého z jejich mítinků a pak je diskuze o pravém mlžení na místě.
Vytýkají českému centru ve Vídni, že se zúčastnilo téhle akce. Není přece možné financovat podobné aktivity z veřejných financí! Vykřikují. O jaké finance jde? Poskytnutí výlohy k propagaci asi nebude příliš nákladné. Že by měli na mysli čas strávený zaměstnancem centra při samotném prodeji? Tady je důkaz jak vypadá klamání veřejnosti. A ohánět se tím, že jsou parlamentní stranou "řádně volenou" a někdo je takhle očerňuje. To je opravdu chabý protiargument. Doufejme, že postupně dojde k nápravě a zkratka KSČM zmizí z veřejného života. Vize pro někoho naivní pro druhé skutečná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Joey Joey | Web | 21. srpna 2005 v 10:44 | Reagovat

I kdyby zkratka KSČM zmizela, ti lidé tady zůstanou ...

2 Občan Občan | 21. srpna 2005 v 10:52 | Reagovat

To je myšleno obrazně ne jen na čtyři písmenka.

3 zuzy zuzy | 21. srpna 2005 v 22:24 | Reagovat

Ačkoliv jsem minulý režim zažila, co si pamatuju jen jako nutnost nosit v první třídě modré trenýrky na tělocvik a pod bílou holubicí přišpendlenou na oponě recitovat na besidkách básně, rozhodně se ztotožňuji s tvým názorem! Politce příliš nerozumím a nerada bych se do ní míchala, ale o lidech a jejich právech mám jasno a považuji za hanbu a ubohost, že se ještě po takové době stále nalézá mezi námi tolik lidí, kteří se s jejich názory ztotožňují, ba co hůř, kteří si přejí zpět co bylo! Je to nehoráznost, všichni vědí, jak to bylo a to, že KSČM ještě vůbec existuje a že jsme ji dávno nezapsali jen do knih moderního dějepisu je smutná skutečnost a výsměch lidem, kteří pod jejich útlakem trpěli. Tričko si rozhodně koupím! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama