Nejmladší poslankyně se bojí falešných lidí.

5. srpna 2005 v 17:50 |  Domácí
Nejmladší poslankyně parlamentu v rozhovoru pro "Rudý maják" (jediné internetové rádio politické strany u nás) uvedla jak dokáže obratně využít otřepanou frázi ve svůj prospěch: "Vždy jsem byla vychovávána s tím, že nezáleží na jednom dobrém či špatném dni, ale na profilu člověka se všemi pozitivy i negativy, která má." Jak bohulibý smysl života vyřkla. Vždyť její bratrská organizace KSČM předsevzetí plně vyhovuje?! Nebo snad ne? S negativy nebude problém. Vždyť jak by mohla strana jako je KSČM nějaké nemít. Je to přece její image. Horší to bude s těmi pozitivy. Při hlásání politiky "S lidmi a pro lidi" (což bude nejspíš heslo převzaté z ruského cirkusu) vzhledem k názvu strany, snad ani není možné uvažovat o nějakých pozitivech. Je to smůla. Výchova slečny poslankyně vezme za své. Dá se pochopit, že i mladí tíhnou k levici. Ale vyhranit svůj politický postoj směrem ke straně, která se nevzdala a nikdy nevzdá minulosti? Na veřejných mítincích hlásá nenávist a "boj dělnické třídy". Co vede mladého člověka k takovému rozhodnutí? To že členové "partaje" vystupují v médiích uhlazeně a někdy až nestranně, přece nestačí. A slova, že já se vším nesouhlasím a nějaké výhrady mám, nelze používat. Jednou je členem strany a dává jasně najevo za kým stojí a to v plném rozsahu.
Poslankyně Kateřina Konečná, se jen tak nevzdá. Cítí svou příležitost a v bláhovém domnění, že koná správnou věc poslušně kýve hlavou a září úsměvy na všechny strany.
Na Otázku co je dobrého na Evropské ústavě neodpověděla. Prý jedná hlavně se samotnými lidmi. Vždyť také na otázku: Co umíte nejlépe? Odpovídá: "Komunikovat s lidmi". Komunisté vždy uměli hlavně a pouze komunikovat a za to je všichni tak milovali až se rozhodli jim to spočítat.
Stěžuje si, že z médií si zatím neodnesla žádnou větší zkušenost. Jé prý málo odvážných redaktorů, kteří by ji pozvali. I když právě v médiích je to v současnosti s barevností obsazování nejrůznějších debat velmi slabé, není pochyb o tom, že důvodem k nevšímavosti médií je právě jakási nudnost proslovů a názorů stoupenců komunismu. Kdo by taky chtěl poslouchat takové s prominutím bláboly. Ale zpět k naší poslankyni. Obdivuje Radka Brzobohatého. Na otázku zda viděla např. Všechny dobré rodáky? Odpovídá vyhýbavě, že televize není její prioritou. Jak ušlechtilé zvláště od poslance. Zřejmě čerpá informace z jiných zdrojů. A na závěr malý bonbónek:
"Co Vy a reklama na alkohol?" ptá se redaktor. Hrůza málem vykřikne. "Vždyť i naše děti to sledují a pak díky tomu mají pocit, že Národní divadlo stojí jen proto, že se vybraly peníze na pivo!"( pozn. Narážka na reklamu s hasiči.) Tady je vidět jak dokáže člověk převrátit myšlenku a zneužít ji ve svůj prospěch. A to vy přece umíte paní poslankyně i když máte strach z falešných lidí.
Abych nezapomněl: Díky Vám za důstojnou a "rozsáhlou" prezentaci vaší osoby na webových stránkách www.konecna.cz . Myslím, že pro hezkou fotografii a otevírací dobu vaší poslanecké kanceláře je placené domény tak trochu škoda. No proč si ji odepírat, když ji neplatím já? Jste přece S lidmi a doména je pro lidi. A lidé si rádi připlatí za "informace."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 asdasd asdasd | 7. srpna 2005 v 16:09 | Reagovat

moc dlouhy

2 Anonym Anonym | Web | 7. srpna 2005 v 18:43 | Reagovat

Taky se mi to moc nechce číst..
Ale jedno je jisté - pryč s komunisty!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama